رشد استقبال تعاونی‌ها از جشنوارۀ برترین‌ها

 

حمداله رستمی مدیر کل دفتر آموزش، تحقیقات و ترویج بخش تعاون در یازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ضمن خوشامدگویی و تبریک هفته تعاون اعلام کرد: «در این دوره از جشنواره، نسبت به سال گذشته، افزایش ثبت‌نام تعاونی‌ها را شاهد بودیم به طوری که ۱۱هزار و ۶۷ تعاونی ثبت نام کردند .به گفتۀ وی روند انتخاب تعاونی‌های برتر در دو مرحله انجام گرفت که مرحله اول در استان‌ها و مرحلۀ دوم به صورت ملی انجام شد.

رستمی افزود: «تعاونی‌های برتر در بیست و یک گرایش انتخاب شدند. در سطح استان‌ها ۳۵۰ تعاونی برگزیده شدند که پرونده این تعاونی‌ها از طریق سامانه تعاونی‌های برتر به ستاد جشنواره ارسال شده است. در نهایت از بین این ۳۵۰ تعاونی، ۲۱ تعاونی به همراه اتحادیه سراسری و تعاونی فرا استانی برتر همچنین اتحادیه و بانک توسعه تعاون برگزیده شدند».

دبیر اجرایی جشنواره اضافه  کرد: «انتخاب اتاق تعاون و بانک توسعه تعاون برتر از سال گذشته به جوایز جشنواره اضافه شد».  وی در پایان اعلام کرد: «در جشنوارۀ یازدهم از ۳۱ مدیر تعاونی، بانک و اتاق تعاونی برتر تجلیل می‌شود. فرآیند انتخاب تعاونی‌های برتر سال ۹۵ از اسفند سال گذشته کلید خورد و ۶ ماه به طول انجامید».

 

 

منبع: تعاون آنلاین

پیام بانک سینا، حامی اصلی دبیرخانه مدرسه تعاونی

فعالیت های دبیرخانه به روایت تصویر

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید